Loreal Cilde Işıltı Kazandıran Tonik

Loreal markasının bir çok ürününü kullanıyorum.Öylesine memnunum ki umarım beğendiğim ürünlerin üretimi bitmez :( Biterse çok üzülürüm :(...

Loreal Cilde Işıltı Kazandıran Tonik

Loreal markasının bir çok ürününü kullanıyorum.Öylesine memnunum ki umarım beğendiğim ürünlerin üretimi bitmez :( Biterse çok üzülürüm :(
Hem arındırıcı hemde berrak bir görünüm veren bir tonik ihtiyacım vardı.Kremini,serumunu,temizleyicisini kullandığım markaya tonik konusunda da şans vermek istedim.
Lorealin 2 toniğine sahibim.Bugün cilde ışıltı kazandıran toniğini tanıtıcam.
Paraben yada renklendirici içermiyor.Işıltı kelimesindeki sır ise sürüldüğü anda cilde sağlıklı ve duru bir görünüm kazandırmaktır.
Kokusu çok hafif içeriğinde alkol de var.Arındırma görevini bu tonikte alkol üstlenmiş.Fakat bu alkol aşırı derecede rahatsız edici değil.Garnierin toniğiyle kıyaslayınca bu tonikte alkol mü varmış dersiniz :D

Tüm cilt tiplerine uygun,sabah akşam temizlenmiş cildimi disk pamuk yardımıyla hafif masajlarla tonikliyorum.
Bazı bloglarda gördüm toniği sürüp bekleyip yüzünü yıkıyorlarmış.Bu başlı başına tonik mantığına aykırıdır.
Tonikteki amaç gözenekleri sıkıştırıp cildi temizleyip cildi kreme hazır hale getirmektir.Bunu yıkarsanız hiçbir işe yaramaz.
Kokusu az,alkol oranı az,parabensiz ve renklendiri içermeyen bir tonik arıyorsanız Loreal Cilde Işıltı Kazandıran Arındırıcı Toniğini tavsiye ederim :)
Işıltılı günler :)

loreal cilde ışıltı kazandıran arındırıcı tonik


loreal cilde ışıltı kazandıran arındırıcı tonik

BENZER YAZILAR

4 yorum

 1. Ben de kullandım ama cildiniz hassassa biraz yakıyor kolonya gibi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet içeriğinde alkol var sanırım cildinizi yakan alkoldur.Bu zaten tüm cilt tipleri için ki ben tüm ciltlere hassas ciltleri dahil etmem :) Bunun birde hassas ciltler için olanı var onu deneyebilirsin canım :)

   Sil
  2. Evet mantıklı canım hassas ciltlere özel olanları kullanmak gerek deneyebilirim teşekkürler :)

   Sil
  3. Hiç olmadı gül suyu kullan hassas cildine iyi gelir :) Rica ederim sevgiler :)

   Sil