Wet'n Wild Balm Stain E124

Merhabalar :) Havalar iyiden iyiye ısındı renkli kozmetikler daha fazla ön plana çıkmaya başladı. Ruj seçiminde balm yapıda olanları dah...

Wet'n Wild Balm Stain E124
Merhabalar :)
Havalar iyiden iyiye ısındı renkli kozmetikler daha fazla ön plana çıkmaya başladı.
Ruj seçiminde balm yapıda olanları daha çok seviyorum.Diğer rujların büyük bir çoğunluğu dudaklarımı kurutuyor.
Clinique Chubby Sticklere benzerliğiyle dikkat çeken Wet'n Wild Balm Stain'in en koyu tonu E124 benim tercihim oldu.Wet'n Wild Balm Stain E124

Wet'n Wild Balm Stain E124

*Rengini çok veren bir yapısı yok balm olduğu için.Dikkatimi çeken bir başka nokta ise swatchlarda bordo-vişne çürüğü bir renk olarak görülen bu ürün sürüldükten sonra yavaş yavaş pembeleşiyor.Pembeden kastım elbetteki çingene pembesi yada açık pembe değil.Ama bu bordoluk kesinlikle dudakta kalmıyor.
Bordo rengini beğenip aldığım bu balm malesef renk açısından beklentimi karşılamadı.

*Kokusunu da sevmedim plastiğimsi bir kokusu var.Koku belli bir süre sonra yok oluyor çok da dert edilecek boyutta değil.Mentollü bir yapısı var ama çok keskin değil.

Wet'n Wild Balm Stain E124

Wet'n Wild Balm Stain E124

Wet'n Wild Balm Stain E124

Wet'n Wild Balm Stain E124


Üründe en çok sevdiğim özellik kalıcılık oldu.Balm olmasına rağmen sabah sürdüğüm ürün akşam sapasağlam yerinde duruyordu beni bu anlamda çok şaşırttı.

Çok yoğun renk istemeyen,uzun süreli kalıcılık isteyen hafif yapıda bir ürün arayan herkese Wet'n Wild Balm Stain serisini öneriyorum :)

Sevgiler <3
BENZER YAZILAR

10 yorum

 1. bu seri güzel ben de seviyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım rengi de değişmese birkaç rengini daha alacaktım :)

   Sil
 2. Bu ürünü sürekli standta görüyordum hiç elim gitmemişti almaya inceleme için çok teşekkürler canım:-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rica ederim canım ben teşekkür ederim :) Valla rengi yanılttı bir miktar,kokusunu sevmedim bir miktar onun haricinde çok kalıcı bir balm :)

   Sil
 3. Çok güzel duruyor yazın günlük kullanım için :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım oldukça da kalıcı ne yersen ne içersen iç çıkmıyor :)

   Sil
 4. Benim dudağımda uyuşukluk karıncalanma yaptı kuzenimdede denedim ondada yaptı. Toplam 2 defa sürmüş olduk sonrada çöpe attım :( Renginin numarsını hatırlamıyorum ama gül kurusu rengindeydi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaa çok kötü olmuş ya :/ Bende bu tip şikayetler olmadı ama bahsettiğin şeyler ciddi yan etkiler belki de ürünün son kullanım tarihi bitmişti attığın iyi olmuş :)

   Sil